HİZMETLERİMİZ

Hastane hizmetlerinin yanında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere en prestijli 7 otel ile anlaşması bulunmaktadır. Bu otellerde hasta ve refakatçilerinin konforunu ve güvenliğini sağlamaktadır. Bununla ilgili anlaşmalı kurumların tüm imkanlarını hasta ve refakatçileri için en üst düzeyde hassasiyetle hizmet olarak sunmaktadır. Tüm ihtiyaçları dikkate alınarak titizlikle ince elenip sık dokunmuş bir biçimde hizmetlerin tümünün koordinasyonu, alanında uzman ekip arkadaşlarımızın insan odaklı merkezi anlayışla samimiyet ve memnuniyet ile ekip halinde sunulmaktadır. Buna istinaden hizmet halkasının diğer enstrümanlarından olan lojistik ayağının halkaları, hava-kara ambulansları kendi bünyesindeki VIP araçları ile hasta ve refakatçilerinin tüm nakil işlemlerini, kendi bünyesindeki yeterliliği sağlamış takım arkadaşlarıyla titizlikle sürekli olarak takip edilip gerçekleştirilmektedir.

 

Doktor ve Ekip

Merkezi insanı sevmek olan tüm tıbbi süreçlerin yönetilmesinde birinci basamak sağlık personelinden hekime kadar uzanan bu uzun yolda tüm personeller alanında yeterliliği sağlamış ve insanlığa hizmeti kendine kariyer edinmiş seçkin çalışma arkadaşlarımızla yürütmekteyiz. 100 kişilik profesyonel ve alanında uzman 200 hekim ile birlikte bu uzun zahmetli hassas yolda adeta tek parça olmuş ekibimiz ile birlikte bu yolculuğa eşlik ediyoruz.

Yurt dışından gelen hastalarımıza kendilerini ülkelerinden uzakta olduğunu hissetmedikleri ev rahatlığında bir tedavi ortamı oluşturuyoruz. Tedavilerinin her aşamasında yanlarında olarak onlara şifa olmayı diliyoruz.

Hayatınıza sağlık katmak için buradayız.

Hasta Odaklı Memnuniyet Anlayışımız Ve Kalite Politikamız

Sağlık danışmanlığı ve yönetimi hizmetlerimizi; hasta odaklı, ihtiyaç ve beklentileri eksiksiz bir şekilde karşılamaya yönelik bir anlayışla sürdürüyoruz. Bu anlayış çerçevesinde; fiziksel donanımlarımızı sürekli yeniliyor, güncel bilgi teknolojilerini kullanıyor, sürekli eğitim programlarıyla personel verimliliğimizi artırıyor ve hizmet performansımızı belirli aralıklarla ölçerek gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Healmedy güvencesiyle sunulan medikal hizmetlerde, hastalarımızın evrensel standartlarda tıbbi hizmet almasını temel öncelik olarak kabul ediyoruz. Hastalarımıza konforlu ve yüksek tıbbi kalitede deneyim yaşatmak için ulusal ve/veya uluslararası standartlar ile akredite olmuş, JCI Akreditasyon belgesine sahip, ulusal kalite standartlarında hizmet veren ve saygınlığı dünyaca kabul görmüş hekimlerin görev aldığ hastanelerle iş birliği yapıyoruz. Memnuniyet anlayışımızı; yalnızca doğru hastane ve doğru doktor ile sınırlı tutmuyoruz. Hastalarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal yönden tam bir iyilik hali içerisinde olmasını önemsiyoruz. Hasta ve hasta yakınlarımızı; hastalık ve tedavileri konusunda detaylı şekilde bilgilendiriyor, medikal tedavi sürecinin her aşamasıyla yakından ilgileniyor, tıbbi hataların önüne geçmek için iş disiplinimizden asla taviz vermiyor, hastalarımızdan gelen hiçbir soruyu yanıtsız bırakmıyor ve işimizin her adımını büyük bir sevgi ile yapıyoruz. Hastalarımızın tedavi sürecinde bizimle paylaştıkları kişisel bilgi ve sağlık verilerini, bilgi güvenliği ve yönetimi prosedürlerimiz doğrultusunda gizli tutuyoruz. Alınan tedavi hizmeti ile ilgili kayıtları eksiksiz bir şekilde arşivliyor ve bu bilgileri hastamız ayrılırken kendisine teslim ediyoruz. Hasta onurunu koruyan, hasta güvenliği, konforu ve mahremiyetini her zaman dikkate alan hasta odaklı memnuniyet anlayışımız ve kalite politikamızla; beklentilerin üzerinde bir sağlık danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunuyoruz. Sizlerden aldığımız görüş ve önerilerle de hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

Anlaşmalı Oteller

Healmedy ekibi, sizlerin tedavi öncesi ve sonrasındaki konforunuzu anlaşmalı olduğu yüksek kalite standartlarındaki otellerle sağlamaktadır.

HEALMEDY’DE AŞAMA AŞAMA TEDAVİ SÜRECİ

İLETİŞİM SÜRECİ

Hastalarımız, www.healmedy.com’a tıklayarak ya da +90 850 7861 numaralı çağrı merkezimizi arayarak dünyanın her yerinden bizimle iletişime geçebilir. Hastalık ve tedavi süreci hakkında merak ettikleri her şeyi hasta ilişkileri uzmanlarımıza sorarak tedavi süreçlerini başlatabilir.

TEDAVİ PLANLAMA SÜRECİ

Bu süreç, hastalarımızın tüm tıbbi bilgi ve tetkik sonuçlarını bizimle paylaşması ile başlar. Uzman doktorlarımız, hastanın durumunu en geç 24 saat içerisinde değerlendirir ve bu değerlendirmeye göre tedavi planını hazırlar. Hastanın tedavi olacağı merkezlerin ve tedavide kullanılacak tıbbi cihazların teknolojik bilgileri, fiyat seçenekleri ile birlikte bu plan içerisinde yer alır. Hasta; tedavisi için uygun hastaneyi, tedavi yöntemini ve fiyat alternatiflerini kendisi araştırmak zorunda kalmaz. Tedavi planı içerisinde yer alan birden fazla merkezi, bu merkezlerdeki teknolojik cihazları ve alternatif ücretleri karşılaştırarak tedavisine ve bütçesine en uygun tedavi planını seçebilir.

TÜRKİYE'YE VARIŞ SÜRECİ

Hastalarımız, uçak biletlerini kendileri ya da Healmedy aracılığıyla satın alabilir. Hastanın sağlık durumu uçakla yolculuk için elverişli değilse Türkiye’ye transferi bünyemizdeki uçak ambulanslarla sağlanır. Türkiye’ye ulaşan hastalar, havaalanında hasta temsilcilerimiz tarafından karşılanır. Tedavi göreceği hastane ya da konaklayacağı otele transferi, VIP araçlarla gerçekleştirilir. Tüm hastalara, tedavi süresi boyunca kullanabilecekleri bir GSM hattı tahsis edilir.
Hastaların otel rezervasyonları, kendi istek ve bilgileri doğrultusunda Healmedy tarafından yapılır. Hasta, anlaşmalı olduğumuz oteller arasından bütçesine en uygun konaklama hizmetini satın alabilir.

TEDAVİ SÜRECİ

Tüm hastaların tedavisi, JCI sertifikalı yüksek tıbbi teknolojiye sahip ve uzmanlığı dünya çapında kanıtlanmış doktorların bulunduğu hastanelerde yapılır. Havaalanı ya da otelden hastaneye transferler, Healmedy ekibi ve araçlarının eşliğinde gerçekleştirilir. Hastalar kendilerine eşlik eden ve kendileriyle aynı dili konuşan asistanlarımız sayesinde, hiçbir zorluk ve iletişim problemi yaşamaz. Hastanın tedavisi, doktorlarımız ve ekip arkadaşlarımız tarafından 7/24 takip edilir ve ihtiyaç anında gerekli destek hastaya sağlanır.

TÜRKİYE'DEN AYRILIŞ SÜRECİ

Tedavisi tamamlanan hastalar, kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakımı hakkında bilgilendirilir ve taburcu işlemleri yapılır. Hastanın havaalanına ücretsiz transferi, Healmedy ekibi ve VIP araçları eşliğinde sağlanır. Hastanın isteğine göre, turistik geziler organize edilebilir. Bu turistik geziler, ayrıca ücretlendirilir.

 

TEDAVİ SONRASI SÜREÇ

Türkiye’den ayrılan hastaların tedavi sonrası bakım süreci, ülkelerindeki Healmedy ofisinde bulunan doktorlarımız aracılığıyla takip edilir. Hasta, tedavi sonrası bakımıyla ilgili her konuda ve her zaman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir.