HAKKIMIZDA

Healmedy Sağlık Danışmanlığı ve Yönetimi; sağlık sektörünün deneyimli ve uzman ismi Muhammed Hasan Alemdar imzasıyla, 2019 yılında kuruldu. 10 yılı aşkın sağlık sektörü deneyimini uluslararası platformlara taşıma, sağlık danışmanlığı ve yönetimi çalışmalarına kurumsal bir statü kazandırma amacıyla yola çıkan Muhammed Hasan Alemdar; sektörün tecrübeli, yetkin, genç ve işini büyük bir tutkuyla yapan isimlerini Healmedy çatısı altında buluşturdu. Uluslararası hastalara 7/24 sağlık danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunan Healmedy; sağlık sektörüne kazandırdığı yenilikçi bakış açısı ve güçlü kadrosuyla, kısa bir sürede büyük başarılara ulaşmayı başardı

Healmedy ekibi olarak, dünyanın dört bir yanından ülkemizde misafir ettiğimiz hastalarımıza, Türkiye’deki en iyi sağlık hizmetlerini, en uygun fiyatlarla almalarını sağlamaktayız. Ekibimizle kendi ana dillerinde iletişime geçebilen hastalarımız, yaşadıkları sağlık problemlerini, ihtiyaç duydukları tedaviyi ve gerekli görülen belgeleri (sağlık raporu vb.) ekibimize iletmeleri akabinde, hastamızın en uygun tedavi planlamasının yapılması için alanında uzman doktorlarımızla çalışmalara başlamaktayız. Hastalarımızı her aşamasında bilgilendirdiğimiz bu planlama sürecinde, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği ilkelerine azami özen göstermekteyiz.

Hastalarımız, dünyada ve Türkiye’de kendisini kanıtlamış uzman doktorlar tarafından, en son teknolojik özelliklere sahip cihazların kullanıldığı anlaşmalı hastanelerde en uygun fiyatlara tedavi edilmektedirler.

Ayrıca hastalarımızın tedavi öncesinde ve sonrasındaki konaklamaları, anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otellerde yapılmaktadır.

Healmedy aracılığıyla tedavi görmeye karar veren hastalarımızın durumları, anlık olarak kendisine akraba yakınlığıyla refakat eden ekip arkadaşımız tarafından anlık olarak merkezimize rapor edilmekte ve hastalarımızın durumları anlık olarak yöneticilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Hastalarımızın gerek tedavi öncesinde gerekse de tedavi sonrasındaki memnuniyetlerini en üst düzeyde tutabilmek şirket politikamızın temelini oluşturmaktadır

MİSYON

Healmedy; dünyanın dört bir yanında sağlığına kavuşmak isteyen hastalara, ekibimizle iletişime geçmeleri sonrasında hızlı ve güvenli şekilde, en yüksek standartlarda gerçekleştirilen tedaviyi en uygun ücretlere sağlamaktadır.

VİZYON

Çalışmalarımızın her anında; insanın sahip olduğu en önemli varlığının sağlık olduğunun bilincinde olarak, her hastamıza kendisine en uygun tedaviyi sunmakta ve tedavi öncesinden başlayarak her süreçte kendisine destek olmaktayız. En büyük mutluğumuz hastlarımızın şifalarına kavuşmalarına aracılık etmek ve onlarayaşadıkları süreçte yardımcı olmaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ